Ресторан Ad Hoc | Бенкети | Київ
(097) 743-19-04

БЕНКЕТИ

Італія — ​​країна гостинності, великих приводів і сімейних свят. Тому в AdHoc ми робимо акцент на проведенні банкетів для дружних компаній. У нас є 4 затишних зали, розрахованих на різну кількість гостей, що допоможе вам створити особливу атмосферу затишного свята. Кожен із залів ми можемо прикрасити за вашим бажанням і забезпечити всім необхідним. Меню складаємо індивідуально під кожен захід, щоб ваша подія була особливою. Цінності ресторану Адхок: повноцінний відпочинок для гостей, багатство смаків Італії і гарний настрій.

Для весілля
Для СІМЕЙНОГО СВЯТА
Для зустрічі випускників
Для КОРПОРАТИВНИХ ЗАХОДІВ

ЗАЛ Barolo

Найбільш просторий зал. Підійде для корпоративних банкетів і великих сімейних свят. У залі можна розмістити близько 20 гостей. Звучить фонова музика, дивани розташовані уздовж однієї стіни. При бажанні, в цьому залі можна влаштувати справжню вечірку з танцями.

Для яких заходів: Весілля, день народження, корпоративне свято.

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ

ЗАЛ Olivo

Просторий зал, розділений на 2 зони. Підійде для компаній до 12 осіб. Кольорове рішення залу: смарагдовий зелений і бордо. Розташування диванів по периметру залу. Є плазмова панель, звучить фонова музика. За вашим бажанням зал можна оформити і прикрасити. Додаткового декору на стінах немає.

Для яких заходів: День народження, сімейне свято, зустріч випукників.

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ

ЗАЛ Malachite

Камерний вузький зал підійде для романтичних побачень або свят у вузькому колі. Розмістити вийде 8 осіб. Тиха затишна атмосфера і фонова музика створюють особливий комфорт для важливих заходів.

Для яких заходів: День народження, сімейне свято.

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ

ЗАЛ Con Camino

Окремий зал за зачиненими дверима — затишний і тихий, з потріскують каміном. Розрахований на 6 осіб. В цьому залі за столом можна зібрати близьку компанію, щоб в теплі і особливій атмосфері відзначити важливий привід, або просто поговорити, спокійно і без сторонніх очей.

Для яких заходів: День народження, сімейне свято.

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ
Аренда залів для проведення зустрічей погодинно від 750 грн/год
Система прогресивних знижок в заліжності від ціни банкету
Збільшений час роботи ресторану при замовленні банкету до 24:00
Для іменинника пляшка ігристого вина Ламбруско в подарунок

Зарезервувати стіл